Πέμπτη, 6 Οκτωβρίου 2016

ΠΟΙΟΙ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

Καθολική η συμμετοχή των μαθητών του 3ου Γυμνασίου Γλυφάδας στην ψηφοφορία για την ανάδειξη των εκπροσώπων τους στο 15μελές Μαθητικό Συμβούλιο, που διεξήχθη σήμερα Πέμπτη 6 Οκτωβρίου.
Διεκδίκησαν 66 υποψήφιοι την ψήφο των συμμαθητών τους ώστε να βρεθούν στις πρώτες 15 εκλόγιμες θέσεις που στελεχώνουν το μαθητικό συμβούλιο του 3ου Γυμνασίου Γλυφάδας για το σχολικό έτος 2016-2017, καθώς και των πέντε αναπληρωματικών μελών.
Τις επόμενες μέρες, πιθανότερα αύριο, οι εκλεγέντες συνεδριάσουν για να ορίσουν Πρόεδρο, Αντιπρόεδρο, Γραμματέα και Εκπρόσωπο στο Σχολικό Συμβούλιο.
Αναλυτικότερα τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών βρίσκονται στον πίνακα που ακολουθεί στον οποίο καταγράφεται η σειρά κατάταξης του κάθε υποψηφίου με τους ψήφους που έλαβε.

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
Κανελόπουλος Γεώργιος
78
2
Βούλτσος Απόστολος
67
3
Ζαχαρίου Παναγιώτης
56
4
Πεχλιβανίδης Μιχαήλ
55
5
Διανέλλου Ευθυμία
49
6
Κυριακοπούλου Χρυσάνθη
46
7
Γκίκας Σπυρίδων
45
8
Ματεγάκη Αικατερίνη
44
9
Σαχίνι Ηλίας-Ραφαήλ
43
10
Κρέτση Στυλιανή-Ελένη
42
11
Κυρίτση Ελένη-Μαρία
40
12
Παπαγεωργοπούλου Ζωή
39
13
Μασμανίδης Άρης
37
14
Ρηγόπουλος Παναγιώτης-Χρήστος
36
15
Ψύμμα Γεωργία
36
16
Ταρσαναλής Ανάργυρος
35
17
Κακεπάκης Γεώργιος
33
18
Τρίμπος Γεώργιος
33
19
Ντάκα Ιλάρια
31
20
Κουρουπάκης Στέφανος
30
21
Αργυρός Μιχαήλ-Νεκτάριος
29
22
Γαζή Μαρία - Νεκταρία
29
23
Θανάση Αρντίτ
29
24
Κατσάκος Κωνσταντίνος
28
25
Κουτρούκης Γεώργιος
28
26
Κυρίτσης Κωνσταντίνος
28
27
Ζερίτη Μαρία
26
28
Δούφα Μαριάννα-Φωτεινή
25
29
Μετοχαράκη Ηρώ-Μαρία
25
30
Ορδίτης Ιωάννης
24
31
Σωτηρόπουλος Μιχαήλ
21
32
Γουνελάς Γεώργιος
20
33
Μαρινάκης Ηλίας-Σώζων
20
34
Αρτενιάν Άννα
18
35
Καραμαλέγκου Μαρία- Σταματίνα
18
36
Λόης Χαράλαμπος-Χρήστος
18
37
Μυλωνάς Νικόλαος
17
38
Ροσόλυμος Παναγιώτης - Νικόλαος
16
39
Χατζαλέξης Θεόδωρος
16
40
Τσιλίμος Αναστάσιος
15
41
Φωτίου Γρηγόριος
14
42
Καθιώτης Παναγιώτης
13
43
Κουκουλάκης Χρήστος
13
44
Τσώνης Ιωάννης
13
45
Μπούμπουλος Απόστολος- Παναγιώτης
12
46
Φούντας Νικόλαος
12
47
Δήμας Γεώργιος
11
48
Παπαδοπούλου Φωτεινή
11
49
Σαχίν Γεωργία
11
50
Σάββας Ιάσων
10
51
Σωτηροπούλου  Χριστίνα
10
52
Ασπρούλη Άννα
9
53
Βιγκλιάρης Ανάργυρος
9
54
Γκενώσης - Βαγενάς Αλέξιος-Σωτήριος
9
55
Λαδάς Χρήστος
9
56
Μπαρλάς Ζαφείριος - Βασίλειος
9
57
Αντώναρος Χρήστος
8
58
Γιαννοπούλου Βικτωρία
7
59
Γκοτζαμάνης Χρήστος
7
60
Πρίντεζης Μάρκος
7
61
Τομαής Ιωάννης
7
62
Παλάσκας Αντώνιος
6
63
Παναγιωτοπούλου Χριστίνα
6
64
Τότα Αντριάνα
4
65
Σιγάλας Ανάργυρος
3
66
Τσώνης Κωνσταντίνος
2

1 σχόλιο:

  1. ζητω ο Βουλτσος ο καλυτερος προεδρος οοολεεε

    Βαλεντινα Κυριακοπουλου

    ΑπάντησηΔιαγραφή